Квадрокоптер VISUO XS809HW
— автозліт і автоприземлення — істотно спростить керування дроном новачкам.
— три швидкісні режими польоту. підійде як новачкові, так і досвідченішому пілоту.
— функція утримання висоти — дасть змогу не тільки безпечно керувати квадрокоптером, але й дасть змогу робити якісніше відеознімання.
Шанувальники відеознімання будуть приємно здивовані — на квадрокоптер встановлена 2 МП WIFI відеокамера з 120° кутом огляду, що дає змогу знімати та записувати відео в 720P на карту пам'яті.
«Безголовий режим» (Headless mode) дає змогу безпілотнику літати відповідно до руху джойстиків, попри його орієнтацію в повітрі.
One Key Return (функція "поворот додому") дає змогу легко повернути квадрокоптер.
Дивовижний 3D-трюк. Він може обертатися безперервно в повітрі в різні боки.
Цей квадрокоптер не залишить Вас байдужим і принесе Вам лише позитивні емоції.
Специфікація
Тип: Вуличні, квадрокоптер
Модель: XS809HW
Тип двигуна: Колекторний
Функція: 3D-політ, рух уперед/назад, Контроль Гравітації, "Безголовий режим", Автоматичне повернення одним натисканням кнопки
Вбудований гіроскоп: 6-осьовий гіроскоп
Тип комплекту: RTF
Рівень: середній рівень
Вік: від 14 років
Під'єднання
Пульт Дистанційного Керування: 2.4 ГГц бездротове дистанційне керування
Канал: 4-канали
Відстань керування: приблизно 100 м
Відстань відео FPV: 70 - 100м
Живлення апаратури: елемент живлення 3 x 1.5V AA (не входить)
Живлення моделі: вбудований акумулятор
Акумулятор:
Акумулятор: 3.7 V літій-іонний 900 мА·год
Час Польоту: Приблизно 10 хв
Час заряджання (год): 1 година
Камера
Пікселі Камери: 2MP ширококутна
Розміри та вага
Вага продукту: 0.1600 кг
Вага упаковки: 0.5300 кг
Розмір паковання (Д x Ш x В): 24.70 x 22.90 x 12.20 см
Комплектація
1 х квадрокоптер ( батарея в комплекті), 1 x апаратура керування, 1 x USB-кабель, 4 x запасні гвинти, 4 x захист гвинтів, 1 x викрутка, 1 х посібник
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Радіус дії | 100 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Роздільна здатність відеокамери | 720p (HD) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 32.5 мм |
| Ширина | 32.5 мм |
| Висота | 6 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 900 мА/год |
| Час роботи від акумулятора | 8 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIANQU |
| Вікова група | від 11 і старше |
- Ціна: 2 100 ₴












