
Пропелери для квадрокоптера SYMA X5SW
100 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропелери для квадрокоптера SYMA X5SW
Пропелери (лопасті, гвинти) для SYMA X5SW
Гвинти нові не льотовані:)
Довжина — 135.0 мм.
Ширина — 20.0 мм.
Діаметр отвору (під шестигранник) — 3.5 мм.
Висота — 14 мм
Колір — білий, чорний, червоний, синій, зелений. Уточнюйте наявність кольорів на момент замовлення.
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
SYMA X5SW
SYMA X5C
SYMA X5A
SYMA X5A-1
SYMA X5S
SYMA X5SC
, а також іншими клонами та схожими квадриками.
Цена за комплект.
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової).
Пропелери 2 X CW
Пропелери 2 X CCW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Висота | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Syma |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴/комплект











