Пропелери для квадрокоптера SYMA X5HC
Пропелери (лопасті, гвинти) для SYMA X5HC
Гвинти нові не льотовані:)
Довжина — 145.0 мм.
Ширина — 19,0 мм.
Діаметр отвору (під шестигранник) — 3.5 мм.
Висота — 12 мм
Колір — білий, чорний, червоний, синій, зелений. Уточнюйте наявність кольорів на момент замовлення.
Пропелери сумісні з такими моделями квадрокоптерів:
SYMA X5HC
SYMA X5HW
SYMA X5UC
SYMA X5UW
, а також іншими клонами та схожими квадриками.
Цена за комплект.
У комплекті 4 пропелери (2 за годинниковою та 2 проти годинникової).
Пропелери 2 X CW
Пропелери 2 X CCW
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пропелери |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Висота | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Syma |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴/комплект











