
Шестірні 9Т 1 мм піньйони на квадрокоптер Syma X5 X5C X5HC X5HW X5SC X5SW X5UC X5UW Z3 комплект 4 шт.
90 ₴
- Готово до відправки
- Код: SG-9T-1mm
Шестірні 9Т 1 мм піньйони на квадрокоптер Syma X5 X5C X5HC X5HW X5SC X5SW X5UC X5UW Z3
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Шестерні, шестерні (піньйони) на моторчики та двигуни до квадрокоптерам Syma X5 X5C X5HC X5HW X5SC X5SW X5UC X5UW Z3 інші схожі моделі (машинки, човни, катери, гелікоптери).
Сумісність:
- Syma X5C
- Syma X5HC
- Syma X5HW
- Syma X5SC
- Syma X5SW
- Syma X5UC
- Syma X5UW
- Syma Z3
Характеристики:
- Кількість зубців — 9
- Діаметр отвору — 1 мм
- Діаметр зовнішній — 3 мм
- Висота — 4 мм
- Матеріал — пластик
- Колір білий
Комплект постачання:
-
4 шестерні піньйона 9Т 1 мм
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, звертайте увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчастини!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Довжина | 4 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 4 мм |
| Діаметр | 3 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 90 ₴





