
Мотор двигун для квадрокоптера JJRC H98
120 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-H98
Моторчики, двигуни для квадрокоптерів JJRC H98 та інших моделей, схожих за характеристиками.
Розміри:
Довжина корпусу — 16,5 мм
Діаметр корпусу — 7 мм
Довжина вала 4.5 мм
Товщина вала — 0.8 мм.
Вольтаж — 3.7 В
Довжина дротів — 95 мм
Моторчик йде без шестерні!
Так само дані движки підійдуть на інші квадрокоптери або радіомоделі зі схожими характеристиками.
У наявності двигунки на інші моделі квадрокоптерів, як-от syma (сима), hubsan (хабсан), visuo (візіо), jjrc, MJX, JXD, lidirc, Wltoys, Eachine, Skytech (скайтеч) і багатьох інших виробників.
Електродвигун нові, оригінальні з вентиляційними отворами для меншого нагрівання й кращого охолодження.
У наявності!
- обертання за годинниковою стрілкою (червоно-синій)
- обертання проти годинникової стрілки (біло-чорний)
Колір необхідних Вам дротів уточнюйте в момент замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Довжина | 17 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга акумулятора | 3.7 |
- Ціна: 120 ₴








