
Зарядний пристрій для акумулятора дитячих іграшок Li-Po Li-ion 7.4V (3.7v x2) 500 mAh USB SM4P
125 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЗУ-7.4V-SM4P
Зарядний пристрій для акумулятора дитячих іграшок Li-Po Li-ion 7.4V (3.7v x2) 500 mAh USB SM 4P
Якщо Вам необхідно зарядити Li-Po або Li-ion акумулятор напругою 7.4 (3.7v x2) вольт, які застосовуються на багатьох дитячих іграшках: машинки, пістолети, танки, човни та інші, то придбайте простий USB зарядний пристрій.
Компактні розміри, підключення до порту USB, найдоступніший спосіб зарядки Ваших іграшок як в домашніх умовах так і на вулиці, наприклад від повербанку.
Не залишайте акумулятори що заряджаються без нагляду на тривалий час.
▷ Незалежний заряд 1 акумулятора.
▷ Світлодіодні індикатори показують стан заряджання.
Підходить для акумуляторних батарей Li-Po и Li-ion. Такі акумулятори використовуються на багатьох дитячих іграшках на радіокеруванні: машинки, танки, екскаватори, човни та інша дитяча техніка.
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: DC 5V 2A (від USB)
▷ Вихідна напруга: 3.7V х 2
▷ Вихідний ток: 500 мА
▷ Роз'єм - SM 4P
Комплект постачання:
▷ 1 х зарядний пристрій
Увага, якщо назва моделі іграшки вказаної в товарній карточці відрізняється від Вашої, звертайте увагу на відповідність характеристик (візуальне сходство, розмір, напруга, роз'єми тощо) необхідних вам запчастин чи аксесуарів з тими які ви замовляєте!
За необхідності радимо проконсультуватися та ми з радістю допоможемо підібрати відповідний варіант!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shantou |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 630 мм |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 125 ₴













