
Моторчики двигуни для квадрокоптера LSRC S1S LS-S1 S5S S138 S136 pro E99 MAX Z908 MAX 4D-M2 Drone 3.7v 4 шт.
980 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-S1S-set
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Моторчик двигун для квадрокоптера LSRC S1S LS-S1 S5S S138 S136 pro Z908 MAX 4D-M2 E99 MAX Drone 3.7v комплект 4 шт.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Моторчик, двигун ( мотор, двигун, електродвигун) для дрона квадрокоптера LSRC S1S LS-S1 S5S S138 S136 pro Z908 E99 MAX MAX 4D-M2 Drone 3.7v та інших схожих моделей.
Сумісність:
- LSRC S1S
- LS-S1
- S5S
- S138
- S136 pro Drone
- Z908 MAX
- 4D-M2 Drone
- E99 MAX
Характеристики:
- Діаметр — 18 мм
- Висота циліндра — 7 мм
- Напруга — 3.7 вольтів
- Матеріал — метал
- Безколекторний
Комплект постачання:
- 4 мотора S1S
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4DRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴/комплект







