
Зарядний пристрій USB для акумулятора радіокерованої дитячої машинки NiMh і NiCd USB Tamiya / KET-2P 6V
190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЗУ-6V-Tamiya
Зарядний пристрій USB для акумулятора радіокерованої дитячої машинки NiMh і NiCd USB Tamiya / KET-2P 6V 250 mAh
Якщо Вам необхідно зарядити NiMh або NiCd акумулятор напругою 6 вольт, які застосовуються у багатьох дитячих іграшках на радіокеруванні, то придбайте простий USB зарядний пристрій з індикацією.
Компактні розміри, під'єднання до порту USB, найдоступніший спосіб заряджання Ваших іграшок навіть від повербанка.
Зверніть увагу! Тривалість заряджання одного акумулятора може досягати кілька годин! Тривалість заряду залежить від ємності акумулятора, що заряджається. Наприклад, заряджання видає 250 mAh, це означає, що акумулятор ємністю 500mAh заряджатиметься приблизно 2 години. Після закінчення розрахункового часу необхідно вимкнути зарядний пристрій. Не залишайте заряджувані акумулятори без нагляду на тривалий час.
▷ Незалежний заряд 1 акумулятора.
▷ Коли батарея заряджається, індикатор — світиться.
Підходить для акумуляторних батарей NiMh і NiCd з напругою 6 вольт. Такі акумулятори використовуються на багатьох дитячих іграшках на радіокеруванні: машинки, танки, екскаватори, човни та інша іграшкова техніка.
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: DC 5V, 0.5-2А (від USB)
▷ Вихідна напруга: 6V
▷ Вихідний струм: 250 мА (рекомендований для цього типу акумуляторів)
▷ Роз'єм — Tamiya / KET-2P
Комплект постачання:
▷ 1 х зарядний пристрій
Зверніть увагу! Роз'єм і напруга на вашому акумуляторі повинні співпадати з відповідним роз'ємом і напругою на виході зарядного пристрою! Роз'єм підбираємо візуально, напругу по написам на акумуляторній батареї (вказується у вольтах V / Volt / v).
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TMTCTW |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 190 ₴







