
Моторчик двигун для квадрокоптера дрона ZLRC SG907 Pro червоний синій дріт CW 1 шт.
220 ₴
- Немає в наявності
- Код: m-SG907Pro-CW
Моторчик двигун для квадрокоптера дрона ZLRC SG907 Pro червоний синій дріт CW 1 шт.
Моторчик, двигун (мотор, движок, електродвигун) для іграшок
SG907 Pro та інших схожих моделей.
Характеристики:
- вольтаж - 7,6В
- довжина корпусу — 21 мм
- діаметр корпусу — 10 мм
- довжина вала — 5 мм
- діаметр вала — 1,2 мм
- шестерня металева (піньйон) — 11 зубців
- зовнішній діаметр шестерні — 3,8 мм
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки (CCW)
З червоним-синім дротами (тип B) — обертання за годинниковою стрілкою (CW)
Під час замовлення 2 моторчиків типово відсилаємо один мотор тип А (CCW), другий мотор тип B (CW).
Під час замовлення 4 моторів (комплект) відсилаємо 2 мотори тип А (CCW) і 2 мотори тип B (CW).
Якщо необхідна інша варіація моторів, уточнюйте.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Під час замовлення уточнюйте розмір двигуна та колір необхідних проводків.
Комплект постачання:
- 1 двигун SG907 Pro за годинниковою CW (червоний синій дріт)
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZŁ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Висота | 21 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 220 ₴
- Спосіб упаковки: Всі наші двигуни упаковуються в транспортувальні пакети з повітряним прошарком (пухиркою), що унеможливлює пошкодження під час транспортування транспортними компаніями. Відсилання відбувається день на день (за умови оформлення замовлення в першій половині дня), або наступного дня після оформлення замовлення.



