Моторчики для квадрокоптера, дрона SYMA X25 PRO комплект 4 шт.
Розміри:
- Діаметр — 10 мм
- Довжина — 21 мм
- Діаметр вала — 1.2 мм
- Довжина дротів — 150 мм
- Напруга: 7.4 V
Металева шестерня одягнена на мотор:
- Кількість зубів — 9
- Діаметр отвору — 1.2 мм
- Діаметр зовнішній — 4.3 мм
- Висота — 3,9 мм
З чорно-білим дротами (тип А) — обертання проти годинникової стрілки,
з червоно-синіми дротами (тип В) — за годинниковою стрілкою.
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Під час замовлення уточнюйте розмір двигуна та колір необхідних проводків.
Комплект постачання:
- 2 двигуни SYMA X25 PRO проти годинникової CCW (білий чорний дріт)
- 2 двигуни SYMA X25 PRO за годинниковою CW (червоний синій дріт)
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Syma Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Висота | 21 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




