
Зарядний пристрій для акумуляторів квадрокоптера RC Drone 8807 JST USB 3.7V 500 mAh
180 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ЗУ-8807
Зарядний пристрій для акумулятора квадрокоптера RC Drone 8807 JST USB 3.7V 500 mAh
Якщо ваше хобі — це літальні апарати, практичний зарядний пристрій для заряджання акумуляторів є необхідною річчю під рукою.
Такий тип зарядного пристрою дає змогу заряджати відразу п'ять акумуляторів одночасно, у такий спосіб Ви заощаджуєте час.
Тривалість заряджання одного акумулятора може досягати більш ніж одну годину, але використання цієї зарядки дасть змогу за одну годину зарядити цілих п'ять акумуляторів і відразу ж розпочати їх використання.
USB — зарядний пристрій (зарядка) для 3,7V Li-Po батарей для квадрокоптера, вертольота, машинок тощо.
▷ Незалежний заряд 1 акумулятора.
▷ Коли батарея заряджається, індикатор — світиться. Якщо батарея заряджена — індикатор гасне.
Підходить для акумуляторних батарей:
• RC Drone 8807
Характеристики:
▷ Вхідна напруга: DC 5V (від USB)
▷ Вихідна напруга: 4.2V ± 1%
▷ Вихідний струм: 500 мА
▷ Роз'єм — JST
Комплект постачання:
▷ 1 х зарядний пристрій
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TMTCTW |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ширина | 15 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 50 мм |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 180 ₴










