
Мотор двигун для квадрокоптера Pro-P5 P5Pro Fold Drone Wi-Fi FPV P5 комплект 4 шт.
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: m-P5Pro-set
Мотор двигун для квадрокоптера Pro-P5 P5Pro Fold Drone WIFI FPV P5 комплект 4шт
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-sky тощо, як-от лопаті, акумулятори, пропелери, шестерні, захисну рамку, редуктори, мотори та інші запчастини.
Моторчики (моторчик, движок, електродвигун) для квадрокоптерів Pro-P5 P5Pro Fold Drone WIFI FPV P5
Характеристики:
- Розміри:
- Довжина корпусу — 16 мм.
- Діаметр корпусу — 7 мм
- Довжина вала — 5 мм
- Товщина вала — 0,8 мм.
- Вольтаж — 3.7 В
- Довжина дротів — 130 мм
У комплекті пластикові шестерні:
- Діаметр — 3.5 мм.
- Кількість зубців — 7.
Шестерня вже одягнена на мотор!
Так само дані движки підійдуть на інші квадрокоптери або радіомоделі зі схожими характеристиками.
мотор із чорно-білим дротом (CCW) — обертання проти годинникової стрілки (A)
мотор із червоно-синіми дротами (CW) — обертання за годинниковою стрілкою (B)
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Комплект постачання:
- 2 двигуни P5Pro за годинниковою CW
- 2 двигуни P5Pro проти годинникової CCW
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Висота | 16 мм |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴



