
Шестірні редуктори для квадрокоптера Eachine E68 E99 E525 E88 X12 M69 X41комплект 4 шт.
240 ₴
- Готово до відправки
- Код: BG-E68set
Шестерні редуктори на моторчики та двигуни до квадрокоптерів Eachine E68 E99 E525 E88 X12 M69 X41 та на інші схожі моделі.
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million), Toys-Sy, як-S, акумулятори, акумулятори, захисну рамку, мотори та інші запчастини.
Ви можете придбати як одну шестерню, так і повний комплект редукторів для цієї моделі.
Під час вимірів шестерні обов'язково вимірюється розмір вала під посадковий отвір пропелера, діаметр шестерні, висота, окремо вал.
Заміна редуктора проводиться дуже легко, досить розібрати промінь квадрокоптера, дістати стару шестерню й на її місце встановити нову. За потреби можна проконсультуватися щодо заміни шестерень, моторів, а також інших запчастин на квадрокоптер.
Характеристики:
- Діаметр зовнішній 13.5 мм
- Висота 18 мм
- Діаметр граней (між площинами) під пропелер — 3 мм
- Кількість зубців — 32
- Матеріал: Метал-пластик
- Колір білий
Комплект постачання:
- 4 шестерні
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eachine |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Діаметр | 13.5 мм |
| Висота | 18 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 240 ₴




