
Великі шестерні редуктори без вала на квадрокоптер KY101D KY606D комплект 4 шт.
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: BG-KY606D
+380 (96) 141-93-93
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великі шестерні редуктори на квадрокоптер дрон KY101D KY606D
Шестерні, шестерні, редуктори для квадрокоптера дрона KY101D KY606D та на інші схожі моделі (машинки, човни, катери, гелікоптери)
Діаметр зовнішній: 21,5 мм
Діаметр отвору під вал: 1.5 мм
Товщина: 1,2 мм
Висота (з кріпленням під вал): 4.5 мм
Матеріал: шестірня пластик
Цвет: білий
Комплект постачання:
4 шестерні редуктора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | T-Rex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шестерні |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 1.2 мм |
| Ширина | 1.5 мм |
| Діаметр | 21.5 мм |
| Висота | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



