Квадрокоптер JJRC JJPRO X5, найспрямованіший і найдоступніший напівпрофесійний квадрик.
JJRC JJPRO X5 — перевірена модель дрона 2018 року.
Квадрокоптер JJRC JJPRO X5 Epic — нова модель від найкращого виробника літальних апаратів у середньому ціновому діапазоні. Компактний розмір, стильний дизайн, просте інтуїтивно зрозуміле керування й найсучасніші технології та компоненти.
У його зовнішній вигляд важко не закохатися, дизайн дуже приємний і красивий. FULL HD-камера 1080P, що знімає швидкість 30 кадрів за секунду та вбудованим 1-осьовим механічним карданним шарніром, який усуває тремтіння й дає змогу регулювати кут камери прямо за допомогою передавача дасть змогу зробити якісні фото та відео.
Відеоролики 1080P 30 кадрів на секунду та 8 МП світлини не залишать нікого байдужим. JJRC JJPRO X5 Epic також підтримують режим FPV — картинка транслюється з камери на екран ґаджета в режимі реального часу до 300 метрів із певними моделями смартфонів.
Камера керується всього в одному напрямку — це нахил вниз і вгору. Керування відбувається через регулювання перемикача-шестеренки праворуч на пульті, на скільки Ви її повернете, так і підніметься/опуститься об'єктив камери (вгору/вниз). Поруч із цим перемикачем розміщена і кнопка вмикання запису.
JJRC JJPRO X5 Epic
Основне керування відбувається за допомогою пульта керування, але активації деяких функцій і приймання відео відбувається за допомогою Вашого телефона, на який потрібно буде встановити фірмовий застосунок «JJPRO X5».
JJRC JJPRO X5 Epic обладнаний професійними потужними безколекторними моторами з індивідуальними електронними регуляторами швидкості. Автоматична система блокування моторів, встановлена на ESC, не тільки ефективно захищає їх від передчасного виходу з ладу, але також гарантує безпеку польоту. Для підвищення ефективності двигунів, поліпшення керованості та маневровості на JJRC JJPRO X5 Epic встановлені спеціально розроблені аеродинамічні пропелери з чудовим балансом.
Коптер має велику кількість плюсів.
По-перше, на нього встановили безколекторні надійні мотори, час польоту приблизно 15 хвилин.
Камера на JJRC JJPRO X5 з роздільною здатністю 1080P нахиляється на 90 градусів і керується з пульта керування.
Квадрокоптер має такі режими польотів:
- Політ без системи стабілізації
- Політ із системою позиціювання через GPS і ГЛОНАСС
- Режим Headless Mode
- Іди за мною.
- Обліт точки цікавості.
- Політ за точками в 3 різних варіантах.
Плюс до цього JJPRO X5 повертається додому з натискання кнопки, а також у разі слабкого заряджання акумулятора.
На цей час квадрокоптер JJRC JJPRO X5 за своїм функціоналом однозначно є найкращим у співвідношенні ціна/якість і приділяє свого найближчого конкурента Hubsan.
Опис:
Основною перевагою цієї моделі стало наявність FullHD FPV камери з вбудованою механічною одноосьовою стабілізацією.
Ця можливість дає змогу зменшити тремтіння, отримати чіткіший кадр, а також змінювати кут нахилу камери під час польоту.
Ширококутний об'єктив дає нам за один кадр зняти більше. Як і раніше камера працює за технологією WiFi 5GHz, що дає змогу передавати відео з мінімальною затримкою до 500 метрів.
JJRC не забули й про систему стабілізації, 6-осьовий гіроскоп, барометр, GPS дадуть змогу зависнути, а безколекторні мотори дають змогу це зробити навіть у середній вітер.
Звичні нам інтелектуальні функції "Зледуй за мною", "Точка цікавості", "Політ за заданим маршрутом" також є в моделі JJRC JJPRO X5.
Живлення дрона відбувається знайомим нам двобанковим Li-Po-акумулятором 7,4 V місткістю 1800 mAh зі зміненим дизайном і роз'ємом. Максимальний час польоту становить 15 хвилин.
Характеристики:
- Частота: 2.4G керування, 5G WIFI камера
- Канали: 4CH
- Гіроскоп: 6 осьовий
- Безколекторні мотори: MT 1806 1800KV
- Час заряджання: Приблизно 300 хвилин.
- Час польоту: 15-18 хвилин.
- Дистанція керування: Приблизно 300 метрів.
- Аккумулятор квадрокоптера: 7.4V 1800mAh Lipo.
- Батарея пульта: 4 x 1.5V AA (немає в комплекті)
- Вага, включно з батареєю: 400 г.
- Розмір: 350*350*90 мм
- Камера: FullHD 1080P
- Роздільна здатність відео: RAW 1080P 30fps;
- Кут огляду камери: ±45° (поворот 90°)
- Частота передавання FPV: 5G WIFI
- Застосунок APP: JJPRO
- Колір: Сірий
Комплектація:
- 1 X Квадрокоптер JJPRO X5 з камерою FullHD
- 1 X Апаратура керування з кріпленням для смартфона
- 1 X 7.4V 1800 mAh 25C Акумулятор
- 1 Х Зарядний USB-пристрій
- 4 X Комплект запасних пропелерів
- 1 X Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість | 80 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Наявність відеокамери | FPV (5.8 GHz) |
| Двигун | Електричний |
| Тип електродвигуна | Безколекторний |
| Роздільна здатність відеокамери | 1080p(Full HD) |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 300 м |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Вага | 400 г |
| Довжина | 350 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Схема розташування гвинтів | Соосна |
| Привід | 4WD |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Час роботи від акумулятора | 18 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | від 11 і старше |
| Кількість двигунів | 4 |
- Ціна: 5 900 ₴






