
Мотор для квадрокоптера SJRC S20W двигун комплект 4 шт.
680 ₴
- Готово до відправки
- Код: m-S20W-4pcs
Мотор для квадрокоптера SJRC S20W комплект 4шт
Опис:
Якщо Ваше захоплення радіокеровані іграшки, зокрема квадрокоптери, то завжди є ризик пошкодити будь-яку деталь. У нас Ви можете придбати різні запасні деталі для моделей квадрокоптерів Syma, Hubsan, Eachine, Visuo, Tomito, Phantom, JJRC, JDRC, SKRC, MJX, WL Toys, Cheerson, Helicute, SKYTECH, 1million (one million) тощо. пропелери, шестерні, захисну рамку, редуктори, мотори та інші запчастини.
Моторчики, двигуни для квадрокоптерів SJRC S20 S20W S30 S30W та інших моделей, схожих за характеристиками.
Характеристики:
- Довжина корпусу — 21 мм.
- Діаметр корпусу — 10 мм
- Довжина вала — 5 мм
- Товщина вала — 1.2 мм.
- Вольтаж — 3.7 В
- Довжина дротів — 108 мм
Шестерня металева:
- кількість зубців: 9
- діаметр отвору: 1.2 мм
- діаметр зовнішній: 3 мм
Шестерня вже одягнена на мотор!
мотор із чорно-білим дротом (CCW) — обертання проти годинникової стрілки
мотор із червоно-синіми дротами (CW) — обертання за годинниковою стрілкою
Перед відправленням кожен моторчик перевіряється.
Електродвигун нові, оригінальні з вентиляційними отворами для меншого нагрівання та кращого охолодження.
Увага, якщо назва моделі квадрокоптера відрізняється від Вашої, Зверніть увагу на відповідність характеристик (розмірів) необхідних Вам запчастин з тими, які Ви замовляєте!
У разі потреби рекомендуємо проконсультуватися і ми з радістю допоможемо підібрати Вам необхідні запчасти!
Комплект постачання:
- 2 моторчики за годинниковою CW
- 2 моторчики проти годинникової CCW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SJRC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Двигун |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Висота | 21 мм |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 680 ₴




